Strona IOD Katowice™ poświęcona jest ochronie danych osobowych, bezpieczeństwie informacji i cyberbezpieczeństwe.

Założeniem IOD Katowice™ jest prostota. Publikowane tutaj materiały są napisane jasno i precyzyjnie. Dołożono starań, żeby nie tylko treść artykułów, ale również ich forma była przyjazna w odbiorze i intuicyjna. Właśnie dlatego strona internetowa zawiera tylko niezbędne elementy, a jej układ jest skrajnie uproszczony.

IOD Katowice™ prowadzi czynny inspektor ochrony danych, który ukończył studia podyplomowe na kierunku pn. Inspektor Ochrony Danych, jest certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych TÜV Nord, certyfikowanym menedżerem bezpieczeństwa informacji TÜV Nord, auditorem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001 i auditorem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.


Kontakt

Fotografia poglądowa, luźno nawiązująca do treści artykułu, przestawia otoczenie biurowe, sprzęt informatyczny lub osoby.

Z właścicielem IOD Katowice™ można kontaktować się w formie elektronicznej korzystając z poniższego formularza.

Z uwagi na charakter strony i liczbę pytań, na odpowiedź być może trzeba będzie trochę poczekać. Przed wysłaniem pytania dot. konkretnego przypadku, proszę koniecznie sprawdzić czy archiwalne artykuły i komentarze nie zawierają już odpowiedzi. Najwygodniej w tym celu skorzystać z wyszukiwarki. Dopiero w przypadku braku odpowiedzi, proszę zadawać pytania korzystając z formularza. Zawsze też można zadawać pytania w formie komentarzy do artykułów, dzięki czemu odpowiedzi być może będą udzielone szybciej, będą pełniejsze i zweryfikowane.


Formularz kontaktowy

Powyższa zgoda na przetwarzanie danych osobowych udzielona zostaje właścicielowi serwisu IOD Katowice™. Zgoda obejmuje dane osobowe podane w formularzu. Zgoda udzielona jest w celu obsługi korespondencji i wynika z jej treści. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, poprzez złożenie stosownego oświadczenia za pośrednictwem wyżej formularza kontaktowego. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do osiągnięcia celów przetwarzania. Obowiązujące szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych i inne zasady dot. korzystania ze strony zostały przedstawione w Regulaminie.